StartO FIRMIE

KONTAKT

POL-AGRO
Marcin Półrolniczak

Golina, ul. Tysiąclecia 4
63-200 Jarocin

tel. 62 740-40-71
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Części do maszyn sklepPrzedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Pol-Agro od 2003 roku działa jako firma rodzinna założona i prowadzona przez Marcina i  Mariana Półrolniczaków.
Przez pierwszy rok działalności  firmy jej siedziba mieściła się w wydzierżawianym magazynie o pow. 150 m2 na regałach znajdowało się 2 tysiące pozycji asortymentowych. Nasza działalność skupiała się na zaopatrzeniu w części zamienne okolicznych rolników. Asortyment w zdecydowanej większości przeznaczony był do maszyn rolniczych produkcji krajowej.

Dynamicznie rozwijający się rynek wymusił na firmie ciągłe poszerzanie asortymentu. Firma przeniosła się do nowego magazynu o pow. 350 m2 zlokalizowanego w Golinie przy ulicy Tysiąclecia 4.

Kolejne lata działalności spowodowały dynamiczny rozwój firmy. Po 10 latach firma rozrosła się zarówno powierzchniowo, asortymentowo jak i  osobowo. Dziś firma działa na powierzchni ponad 1000 m2, asortyment obejmuje ponad 35 tysięcy pozycji magazynowych do maszyn rolniczych produkcji polskiej i zachodniej. Kadra składa się z pięciu osób a liczba dostawców wzrosła do 70. Oprócz części zamiennych zajmujemy się również sprzedażą olei, art. metalowych, śrub i elektronarzędzi. Zajmuje się również sprzedażą sznurka, siatki rolniczej i folii do kiszonek i siano kiszonek. W sprzedaży mamy również maszyny rolnicze produkcji polskiej.